Babymoov® a Badabulle® Doživotní záruka (CZ)

Registrace produktů a získání Doživotní záruky

Doživotní záruku na výrobek lze registrovat do 2 měsíců od data nákupu.

Chcete-li provést registraci, klikněte na tlačítko „Nápověda“ v pravém dolním rohu obrazovky a připravte si:

  • Doklad o nákupu ne starší než 2 měsíce (paragon, faktura, dárkový certifikát*)
  • Kód produktu (písmeno A nebo B následované 6 číslicemi) napsaný na obalu vedle čárového kódu, v návodu k použití nebo přímo na výrobku 
  • Číslo šarže napsané / vyryté na výrobku nebo na obalu u čárového kódu. Mohou to být 4 čísla, 4 čísla / 4 čísla, 2 čísla / 2 čísla nebo 4 POFR čísla.

* Viz podmínky registrace dárkových certifikátů níže.

Náš závazek

Protože naším hlavním cílem je poskytnout vám naprostou spokojenost, klademe velmi vysoké nároky na kvalitu a dlouhou životnost našich produktů. Tento závazek se odráží v Doživotní záruce, kterou nabízíme na naše výrobky. Doživotní záruka Babymoov a Badabulle je bezplatná, osobní a nepřenosná.

Narozeninový dárek a registrace Doživotní záruky

Nakupujete-li náš výrobek jako dárek pro budoucí rodiče, je registrační období stejné dlouhé – i v takovém případě musíte registraci provést maximálně do 2 měsíců od data nákupu. Jednoduše při registraci zadejte jejich údaje.

Rozsah doživotní záruky

Doživotní záruka je určena pouze pro jednotlivce, nevztahuje se na profesionální použití našich výrobků.

Země, ve kterých lze registrovat Doživotní záruku Babymoov

Belgie, Česká republika, Dánsko, Grónsko, Německo, Nizozemsko, Lucembursko, Španělsko, Itálie, Francie včetně Korsiky, Andorry, Monaka, Guyany, Martiniku, Guadeloupe, ostrova Réunion, Francouzské Polynésie, Polsko, Slovensko, Rumunsko, Moldávie, Švýcarsko, Maďarsko, Velká Británie, Portugalsko, Spojené státy, Kanada.

Země, ve kterých lze registrovat Doživotní záruku Badabulle

Metropolitní Francie včetně Korsiky, Monaka, Andorry, Francouzské Polynésie, Réunionu, Martiniku, Guyany a Guadeloupe. Belgie, Lucembursko, Nizozemsko, Španělsko, Francouzské Švýcarsko.

Kdy lze uplatnit Doživotní záruku?

Doživotní záruka začíná platit až po skončení 2leté zákonné záruky, a proto začíná běžet 1. den po druhém výročí od nákupu.

Na první dva roky od nákupu se na váš produkt vztahuje dvouletá zákonná záruka, která platí po předložení dokladu o koupi bez předchozí registrace. Pokud jste na výrobek zapomněli zaregistrovat Doživotní záruku, vztahuje se na něj pouze dvouletá zákonná záruka!

Na co se Doživotní záruka vztahuje

Záruka se vztahuje pouze na výrobek používaný v souladu s pokyny k použití, na elektronické nebo elektrické vady a na vadné součásti.

Na co se Doživotní záruka nevztahuje

Záruka se nevztahuje na spotřební materiál (dudlíky, savičky, vzorky, baterie atd.). Nelze ji uplatnit na vady způsobené nesprávným používáním výrobku, špatnou údržbou nebo poškozením v důsledku pádu, estetickými změnami vnitřních a vnějších povrchů, které nenarušují používání výrobku (skvrny, škrábance, zabarvení, sítotisk). Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení, jako je běžné opotřebení textilií (látky opotřebované při běžném používání, změna barvy, prasklá oka, otvory, prasklé švy). Ze záruky jsou také vyloučeny ztráty, krádeže nebo jakékoli změny výrobku v důsledku vnější události. Výrobky, na které se nevztahuje Doživotní záruka: náhradní díly, všechny výrobky, které na svém obalu nemají logo Doživotní záruky, výrobky řady Twist, řady Kozii, řady Foodii, použité / second hand výrobky, repasované výrobky.

Uplatnění Doživotní záruky

V rámci Doživotní záruky nabízí Babymoov opravu výrobku nebo jeho výměnu, pokud jsou vady neopravitelné. V případě, že nebudeme schopni nahradit výrobek stejným modelem, vyhrazujeme si právo nabídnout vám podobný produkt a/nebo produkt se stejnými technickými vlastnostmi. Je-li zapotřebí, bude provedena výměna za produkt ekvivalentní hodnotě kupní ceny. Doživotní záruka vás za žádných okolností neopravňuje k vrácení peněz za vadný produkt. Všechny žádosti o Doživotní záruku podléhají fyzické kontrole produktu. Spotřebitel odpovídá za náklady spojené se zasláním výrobku.

Jak mohu uplatnit Doživotní záruku?

Máte-li jakékoli dotazy po 2leté zákonné záruční době, kontaktujte emailem distributora : info@andys.cz (spolu s vaším dokladem o nákupu a kopií e-mailu potvrzující přijetí registrace Doživotní záruky). V případě technického problému, na který se Doživotní záruka vztahuje, bude váš výrobek co nejdříve opraven nebo vyměněn!